برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

پادری

انواع فرش ماشینی پادری درجه یک در طرح ها و نقشه های متنوع
نمایش 0 تا 0 (از 0 محصول)
گروه تجاری فرش کاشان با سال ها تجربه در امر تولید و فروش اینترنتی فرش ، موفق به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی در ابعاد ، اشکال و سایز های خاص از جمله تولید سایز سفارشی پادری شده است .

لذا شما مشتری گرامی در صورت تمایل به خرید پادری می توانید پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در فرش های سایز استاندارد همین فروشگاه ، آن را به صورت اختصاصی سفارش داده و بعد از بافت فرش آن را تحویل بگیرید .

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش فرش کاشان تماس حاصل فرمایید .

واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

پادری های ماشینی ، فرش های کوچکی هستند که در اشکال مختلف مستطیل ، دایره ، بیضی . مربع برای پهن کردن در جلوی درب های ورودی تولید می شوند . پادری های ماشینی به صورت شگی ، شنل ،700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند . پادری های شگی و شنل به دلیل جذب رطوبت برای جلوی درب حمام و سرویس های بهداشتی و درب حیاط مناسب می باشند . پادری های 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه برای درب پذیرایی مناسب هستند .
از آنجایی که پادری ها در معرض رفت و آمد و پاخور شدن هستند باید با بهترین الیاف آکریلیک و پلی استر هیت ست شده بافته شوند تا بر اثر شست و شوی بسیار ماهیت و شکل خود را از دست ندهند .
کارخانه فرش کاشان به تولید انواع پادری ها از قبیل پادری های تک رنگ ، چند رنگ با طرح های ساده و یا شلوغ می پردازد . این پادری ها از نظر قیمت ، کیفیت تضمین شده هستند چون با بهترین الیاف بافته شده اند و به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه می شوند .
از آنجایی که پادری های ماشینی بسیار کوچک هستند و ممکن است با قرار گرفت روی سرامیک به راحتی سر بخورند بهتر است از ترمز فرش برای فیکس کردن آن ها استفاده شود .
مشتریان می توانند بعد از خرید انواع فرش ماشینی برای پذیرایی ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، پادری متناسب با فرش های سفارش شده را خریداری کنند
.

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه