برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» چرا نخ هایبالک در فرش ماشینی گل برجسته به کار میرود ؟

فرش ماشینی گل برجسته

تنوع فرش های ماشینی بالا رفته است و روز به روز تولید کنندگان در پی تولید فرش های جدید و زیبا هستند . زیبا بودن فرش های ماشینی ، طرفداران قالی های دستباف را نیز به سمت خود کشانده است .. یکی از زیباترین . ظریف ترین محصولات ماشینی ، فرش های ماشینی گل برجسته می باشد که در چند سال اخیر با پیشرفت و نوآوری در صنعت نساجی تولید شد . زیبا ساختن دکوراسیون منزل با این محصولات نفیس ، خرید آن را بیشتر از قبل کرده است . فرش های گل برجسته که به صورت 1200 شانه و 1000 شانه تولید می شوند ، در نخ خاب آن ها نخ هایبالک و نخ آکرولیک هیت ست شده به کار می رود .
چرا نخ هایبالک در فرش گل برجسته به کار میرود ؟
دلیل استفاده از نخ هایبالک در فرش های گل برجسته چیست ؟ تفاوت نخ هایبالک با سایر فرش های ماشینی چیست ؟
دلیل استفاده از نخ هایبالک در قالی های گل برجسته ، ایجاد فرورفتگی در آن است . روش تولید این محصولات به این صورت است که همانند دیگر محصولات با شانه و تراکم بالا تولید می شوند  . با این تفاوت که تولید کننده ، الیاف هایبالک را به دستگاه hcix2 در کنار آکریلیک هیت ست شده می دهد . در قسمت هایی از قالی که قرار است فرورفتگی ایجاد شود ، نخ هایبالک به کار می رود و در قسمت های دیگر ، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود . وقتی محصول تولید شد ، در مرحله آهار و پردازش ، حرارت بالا می بیند . نخ هایبالک در برابر گرما و حرارت از خود واکنش نشان می دهد و شروع به فرورفتن می کند این در حالی است که الیاف آکریلیک هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهند چون این الیاف در برابر گرما و حرارت مقاوم هستند و بدین صورت فرش ماشینی گل برجسته زیبا به وجود می آید . قطر این محصولات در قسمت های فرروفته در حدود 4 تا 6 میلی متر است و در قسمت های برجسته در حدود 7 تا 9 میلی متر است . زیبایی و لوکس بودن ، سبب صادرات فرش های گل برجسته شده است . طرح های بسیار زیبا با نگاره های اصیل ایرانی در کنار برجستگی ، زیبایی فوق العاده ای را پدید آورده است و به همین دلیل است که در مکان های فاخر و لوکس و پذیرایی های مجلل ، از این محصولات بهره می برند . 
به دلیل استفاده از نخ هایبالک در این محصولات ، مقاومت آن ها در برابر سایش و فشار کمتر از دیگر محصولات است به همین دلیل است که کارشناسان فرش ، استفاده از آن را برای اتاق نشیمن ، راهروها و محل های پررفت و آمد توصیه نمی کنند . به دلیل وجود پستی و بلندی روی این فرش های زیبا و نفیس ، تمیز کردن و جارو کردن آن کمی دشوار تر است .
خرید فرش های گل برجسته
استفاده از نخ هایبالک و طولانی شدن روند تولید به دلیل ایجاد فرورفتگی و برجستگی ، سبب افزایش قیمت آن می شود . به همین دلیل است که قیمت فرش های گل برجسته از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه بالاتر است . از طرفی بالا بودن قیمت این محصولات سبب کم شدن تقاضای در خرید آن ها نشده است . ایرانیان طالب زیبایی و زیبا ساختن دکوراسیون هستند و فرش های زیبا مهمترین عنصر در خانه ها به شمار می روند .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار فرش های گل برجسته کاشان ، این محصولات فاخر و لوکس را با قیمتی ارزانتر از دیگر کارخانه ها و فروشگاه ها ارائه می دهد . توجه به مشخصات فرش های گل برجسته این نکته را مشخص می کند که دلیل پایین بودن قیمت این محصولات نسبت به دیگر تولیدی ها ، کیفیت پایین نیست . بلکه مدیران کارخانه فرش کاشان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند و تمامی محصولات را به قیمت درب کارخانه عرضه می کنند . ارتباط مشتری با تولید کننده سبب از بین بردن واسطه ها می شود . در برخی از مواقع ، تا کالایی از کارخانه به دست مشتری برسد جندین واسطه و مرحله را طی می کند و در هر مرحله ای ، هزینه هایی به آن افزوده می شود و همین سبب بالا رفتن قیمت بعضی از محصولات می شود .
برای دیدن انواع فرش های گل برجسته کاشان به سایت فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و طرح های بی نظیر با نگاره های اصیل ایرانی را نظاره گر باشید . این فروشگاه ، امکان خرید حضوری را نیز فراهم کرده است . در خرید اینترنتی فرش های گل برجسته و خرید حضوری ، ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه محصولات خواهد بود و این نشان دهنده بالا بودن کیفیت محصولات است . در خرید اینترنتی ، ارسال رایگان است و خریداران می توانند به آسانی به طرح مورد نظر خود دست یابند .
طرح ها و نگاره های قالی های گل برجسته فروشگاه فرش کاشان ؛ فوق العاده و بی نظیر است و نشان دهنده تیم قوی و خبره در طراحی است .

کارخانه فرش کاشان ، فرش های گل برجسته کاشان را به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه