برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ارزان از کجا بخرم ؟

فرش ارزان

بسیاری از افراد بر این عقیده و باورند که فرش های ارزان قیمت ، کیفیت عالی را ندارند و فکر می کنند که هرچه فرش ، گران قیمت تر باشد ، کیفیت اش عالی تر است . ولی مشتریان می توانند فرش ارزان قیمت ماشینی را در فروشگاه فرش کاشان با کیفیت عالی خریداری کنند . کارخانه فرش کاشان ، علاوه بر فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان را نیز جزء خدمات خود قرار داده است . بدین صورت مشتریان می توانند با کمترین هزینه و حداقل وقت ، فرش های ارزان را از فروشگاه خریداری کنند . دلیل ارازن قیمت بودن محصولات این کارخانه ، دال بر بی کیفیت بودن نیست ، بلکه این کارخانه ، تمامی محصولات را به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، تمامی محصولات را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه می دهد .
برخی از فروشگاه ها ، فرش های ته انباری و از مد افتاده را با کیفیت عالی و با قیمت ارزان به فروش می رسانند در صورتی که کارخانه فرش کاشان ، فرش های بروز با قیمت ارزان و با کیفیت عالی را به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند . پس می توان به افرادی که قبل از خرید سوال می کنند که فرش ارزان را از کجا بخرم باید گفت که می توانند به کارخانه و یا فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه کنند و پس از دیدن انواع جدید ترین مدل های فرش ماشینی و بررسی کیفیت ، اقدام به خرید کنند .
ویژگی فرش های ارزان قیمت فروشگاه فرش کاشان
- تمامی محصولات این کارخانه ، در بافت نخ خاب آن ها صددرصد الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است . الیاف آکریلیک گرانتر از دیگر الیاف از قبیل پلی استر و پلی پروپلین است . بسیاری از فروشگاه ها ، محصولات آکریلیک را به دلیل گرانقیمت بودن نخ آکریلیک با قیمت بالایی به فروش می رسانند ولی فروشگاه فرش کاشان توانسته است فرش های آکریلیک را ارزانتر از دیگر کارخانه ها به فروش برساند .
- در این فروشگاه فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه ، فرش های 700 شانه ، فرش های طرح 700 شانه ، فرش های 500 شانه وجود دارد . هرچه شانه و تراکم محصولات پایین تر باشد ، فرش ، ارزان قیمت تر و دارای ظرافت و زیبایی کمتری می شود . بدین ترتیب مشتریان می توانند با توجه به بودجه ای که دارند ، به انتخاب فرش ماشینی بپردازند .  ولی قیمت فرش های زیبای این فروشگاه از قبیل 1500 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه با دیگر کارخانه ها قابل مقایسه نیست و این کارخانه توانسته است این محصولات را با قیمتی ارزانتر به فروش برساند .
مزایای خرید از کارخانه فرش کاشان به شرح زیر می باشد
1 . برخورداری از قیمت پایین به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده و حذف دلالان و واسطه گران
2 . امکان خرید حضوری و یا خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان با قیمت ارزان
3 . دستیابی به جدیدترین مدل های فرش جدید کاشان
4 . تحویل فرش درب منزل به صورت رایگان
5 . دسترسی به فرش های سفارشی در کمترین زمان
6 . خرید فرش های باکیفیت با قیمت ارزان
7 . برخورداری از ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی فرش
8 . خرید فرش های بدون پرز و ضد حساسیت به دلیل وجود الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب آن ها

مشتریان می توانند با شماره تلفن های زیر تماس بگیرند و سفارش خود را انجام دهند .
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

خرید از کارخانه فرش کاشان به منزله کیفیت عالی ، قیمت پایین و دسترسی آسان است . ضمانت نامه چندین ساله نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه