برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

از نظر ایرانیان ، فرش آرامش و گرما را به فضای خانه منتقل می کند . اصولا بیشتر ایرانی ها از فرش های سنتی برای اتاق پذیرایی استفاده می کنند . فرش های سنتی 1200 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 700 شانه از بهترین های پذیرایی می باشند . ولی استفاده از طرح های سنتی در دکوراسیون های مدرنیته مناسب نیست و هارمونی فضا را به هم می زند .
فروشگاه فرش کاشان در این مقاله ، به مبحث انتخاب بهترین فرش برای پذیرایی می پردازد .
جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی
فرش های جدید به دو قسمت سنتی و مدرن تقسیم می شوند
جدیدترین مدل فرش سنتی :
در محصولات ماشینی سنتی ، هر اندازه شانه و تراکم قالی بالاتر رود ، فرش ، ریز نقش تر ، ریز بافت تر و مناسب تر برای پذیرایی می شود . همانطور که می دانید به تعداد گره های موجود در یک متر از عرض فرش شانه و به تعداد گره های موجود در یک متر از طول قالی ، تراکم گفته می شود . فرش های 1500 شانه ، جدیدترین فرش برای پذیرایی از نظر شانه و تراکم محسوب می شوند که از زیبایی و ظرافت بسیار بالایی برخوردار است و بسان قالی های دستباف در پذیرایی می درخشد .
فرش های 1200 شانه و 1000 شانه نیز مدل جدیدی برای پذیرایی هستند . ولی بسیاری از افراد به دنبال جدیدترین مدل پذیرایی با قیمت مناسب هستند . به این افراد فرش 700 شانه طرح نسترن پیشنهاد می شود که جدیدترین مدل فرش 98 پذیرایی  ا از نظر طرح محسوب می شود و زیبایی بالایی دارد و به دلیل شانه 700 و تراکم 2550 از ضخامت استاندارد برخوردار است و نسبت به محصولات 1500 شانه و 1200 شانه از قیمت مناسبی برخوردار است .
محصولات 1500 شانه و 1200 شانه دارای ضخامت کمتری نسبت به فرش های 700 شانه پذیرایی می باشند .
جدیدترین مدل فرش مدرن و فانتزی :
گبه های ماشینی با طرح های عشایری و سنتی نیز مناسب برای دکوراسیون های سنتی می باشند .
فرش های چرم به عنوان زینت بخش پذیرایی تلقی می شوند و زیبایی پذیرایی را دوچندان می کنند .
مدرنیته شدن پذیرایی ها ، سبب تولید فرش های مدرن پذیرایی شده است . محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه در طرح های سنتی تولید می شوند . برای پذیرایی های مدرنیته باید به سراغ فرش های ترک پذیرایی ، شنل های زیبا و فرش های طرح آبرنگی رفت . استفاده از این محصولات بسیار زیبا و مدرن با کاناپه و پرده های ساده ، هارمونی بسیار در فضای اتاق به وجود می آورد .
رعایت نکاتی در انتخاب فرش برای پذیرایی
- قالی باید در حدود 40 تا 50 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد .
- بهتر است در پذیرایی ، دوتا از پایه های مبل روی فرش قرار بگیرد  و دوتا از آن ها در بیرون فرش قرار بگیرد .
- اگر فضای پذیرایی کوچک است بهتر است از فرش های رنگ روشن برای پذیرایی استفاده کنید .
- برای کف پوش ها و پرده های طرح دار ، بهتر است فرش ساده انتخاب شود .
خرید فرش برای پذیرایی با مناسب ترین قیمت
اگر به دنبال جدیدترین و زیباترین فرش برای پذیرایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما به شما کارخانه فرش کاشان می باشد . این کارخانه ، با راه انداز ی وب سایت فرش کاشان ، تمامی مدل ها و طرح های جدید را در معرض نمایش گذاشته است و این محصولات زیبا را با قیمت مناسب و به قیمت تولیدی عرضه می کند . از آنجایی که فرش در پذیرایی ، مورد توجه است بهتر است بدون پرزدهی باشد تا زیبایی و درخشانی آن بیشتر باشد . محصولات آکریلیک هیت ست شده بدون پرزدهی می باشند . فرش برای پذیرایی باید با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد . کارخانه فرش کاشان تمامی محصولات سنتی را با الیاف آکریلیک هیت ست شده و محصولات فانتزی و مدرن را با الیاف پلی استر هیت ست شده تولید می کند . هیت ست شدن الیاف ، سبب از بین رفتن پرزهای آن می شود .
این روزها افراد برای دیدن جدیدترین مدل ها به سراغ اینترنت و دنیای مجازی می روند . دیگر رفتن به کارخانه ها برای دیدن جدیدترین طرح ها منسوخ شده است . بهترین و راحت ترین راه برای باخبر شدن از طرح های جدید فرش ، رفتن به فروشگاه های معتبر آنلاین است . کارخانه ای که جدیدترین طرح ها را ارائه می دهد باید فروشگاه آنلاین داشته باشد تا بتواند این مدل های جدید را روزانه ارائه دهد و مشتریان را از طرح های جدید باخبر کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه