برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۷/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» قیمت فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 کاشان

برای دیدن قیمت فرش 1500 شانه با تراکم 4500 در جدیدترین مدل ، کلیک کنید .
در گذشته اگر کسی فرش های ظریف و زیبا را می خواست باید به سراغ قالی های دستبافت می رفت اما با پیشرفت در صنعت فرش و با روی کار آمدن دستگاه های جدید و پیشرفته ، فرش های ظریف و دستبافتگونه تولید شدند که بسان قالی های دستباف ظرافت و زیبایی طرح و نگاره را داشتند . یکی از این فرش های دستبافتگونه کاشان که می تواند رقیبی سرسخت با قالی های دستباف باشد ، فرش های 1500 شانه تراکم 4500 است . این محصولات با بالاترین شانه ( به تعداد گره های زده شده در یک متر از عرض فرش ) و تراکم ( تعداد گره های زده شده در یک متر از طول فرش ) بافته شده اند . این فرش های لوکس زیبا در کارخانه فرش کاشان با طرح های بسیار زیبا تولید می شوند .
عکس طرح های فرش 1500 شانه به همراه قیمت
عرضه فرش های 1500 شانه 14 رنگ کاشان با طرح های بسیار زیبا آغاز شد
دلیل اصلی خرید فرش های 1500 شانه کاشان ، طرح های بسیار زیبا ، ظرافت و ریز بافت بودن آن است وگرنه این محصولات از ضخامت بسیار کمی نسبت به دیگر محصولات برخوردارند . ظریف ترین نقشه ها و شلوغ ترین نگاره های بسیار زیبا را به صورت 1500 شانه تراکم 4500 می بافند . برای تولید این قالی های دستبافتگونه ، از نخ های بسیار ظریف آکریلیک استفاده می کنند . نخ های به کار رفته در 1500 شانه قابل مقایسه با نخ های به کار رفته در 700 شانه نیست ، چون تعداد گره های زده شده در یک محصول 1500 شانه بسیار بالاتر از تعداد گره های به کار رفته در محصول 700 شانه است پس باید نخ به کار رفته در آن خیلی نازک و ظریف باشد تا نقشه و طرح به زیبایی تمام به نمایش داده شود .
کارخانه فرش کاشان ، فرش های 1500 شانه 14 رنگ تراکم 4500 کاشان را با طرح های بسیار زیبا در وب سایت فرش کاشان به نمایش گذاشته است . طرح هایی که به صورت نقشه های ترنج دار ، طرح های افشان ، اسلیمی ، شکارگاه ارائه می شوند . زیبایی بسیار بالای طرح های فرش های 1500 شانه 14 رنگ در کنار بالا بودن کیفیت ، این فرش های دستبافتگونه را به زیباترین فرش های سال 98 تبدیل کرده است. وقتی تعداد رنگ های به کار رفته در یک محصول بالا می رود بالطبع زیبایی و تطابق و هارمونی آن با دکوراسیون و فضا بیشتر می شود . کیفیت بالا وقتی برای یک محصول مطرح می شود که آن محصول با بهترین الیاف هیت ست شده بافته شود . الیاف آکریلیک هیت ست شده بهترین الیاف مصنوعی برای یک قالی ماشینی می تواند باشد چون بسیار شبیه پشم طبیعی است . عمر این الیاف بالاست و مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت های مستقیم و غیر مستقیم ، گرما ، شست و شو و پاخور شدن دارد .
تولید فرش های 1500 شانه 14 رنگ تراکم 4500 کاشان با قیمت درب کارخانه و تولیدی
قیمت فرش های 1500 شانه تراکم 4500 سبب شده است تا برخی از خانواده هایی که توانایی خرید آن را ندارند به سراغ فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و یا 700 شانه بروند . ولی کارخانه فرش کاشان ، عرضه فرش های 1500 شانه کاشان با طرح های بسیار زیبا را با قیمت درب کارخانه آغاز کرده است . این کارخانه سعی دارد تا با فروش مستقیم و بدون واسطه بتواند از قیمت این محصولات ظریف و گرانقیمت بکاهد . بدین صورت این فرش های گرانقیمت به قیمت تولیدی عرضه می شود .
کارخانه های اندکی در ایران هستند که توان تولید 1500 شانه را دارند چون نخ به کار رفته در این محصولات و دستگاه های بافت آن ها با دیگر محصولات فرق دارد . برای تولید فرش های هزارو پانصد شانه باید از دستگاه HCIX2 استفاده شود . کارخانه فرش کاشان که تولید این فرش های زیبا را با بهترین دستگاه های پیشرفته و با نازکترین الیاف هیت ست شده آکریلیک انجام می دهد به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند .
در خرید حضوری خریدار باید در کارخانه حضور داشته باشد . در خرید آنلاین خریدار به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و جدیدترین طرح های فرش 1500 شانه را در شاخه محصولات می بیند ، خصوصیات آن ها را به همراه عکس محصول بررسی می کند ، قیمت آن را با دیگر فروشگاه ها مقایسه می کند و سپس اقدام به خرید می کند . در خرید فرش های 1500 شانه ، ضمانت نامه و گارانتی حرف اول را می زند چون قیمت این محصولات بالاست و از طرفی در تولید فرش های 1500 شانه ، نوع الیاف به کار رفته ، دستگاه بافت ، شیرینگ و آهار فرش بسیار مهم است . پس اگر بعد از خرید این محصولات ، در صورت بی کیفیت بودن ، پرزدهی بالا ، نقص قالی ، خریدار می تواند بر طبق ضمانت نامه و گارانتی آن را به کارخانه تولید کننده ارجاع دهد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه